Penzion Depandance Colorado Grand

ubytovanie Zvole nad Pernstejnem
 

** Penzion Depandance Colorado Grand / ubytovanie Zvole nad Pernstejnem

Penzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand
Penzión Depandance Colorado Grand Zvole nad Pernštejnem :
Moderný penzión sa nachádza priamo vo westernovom mestečku, ktoré ponúka širokú škálu možností ubytovania od stanového campu až po trojhviezdičkový hotel. Westernové mestečko je vďaka kombinácii prekrásnej prírody, kvalitného ubytovania a zábavy jedinečný pre rodinnú dovolenku s deťmi.

Zvole nad Pernštejnem Colorado Grand ubytovanie :
Dvojhviezdičkový penzión dopĺňa ponuku ubytovania vo westernovom mestečku. Poskytuje ubytovanie v dvojposteľových až šiestiposteľových izbách v kategórii štandard a de Luxe. Hotelové izby kategórie de Luxe majú vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a umývadlom, štandardné izby majú sociálne zariadenie spoločné. Celková kapacita penziónu Depandance Colorado Grand je 120 lôžok.

Ubytovanie penzión Depandance Colorado Grand služby :
Penzión ponúka po celý rok organizovanie firemných akcií. Súčasťou areálu sú štýlové reštaurácie, bary a občerstvenie, kaviareň v zóne detských atrakcií, ZOO, skákací hrad, trampolína, vláčik Union Pacific, lukostreľba, jazda na koni, jazda na el. býkovi, požičovňa dobových kostýmov, jazda na štvorkolkách a BVP, hod Tomahawkom, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové ihrisko, požičovňa bicyklov a športového vybavenia, whirpool, solárium, rybník na rybárčenie, letisko pre ULL, tréningové golfové odpaliska, indiánska dedina a veľa ďalšieho. Prírodné kúpalisko priamo v areáli s tobogánom "divoká rieka" a bazénikom pre malé deti. Slnečníky aj lehátka je možné zapožičať na mieste.

Penzión Depandance Colorado Grand Zvole nad Pernštejnem mestečko :
Westernové mestečko Šikluv mlýn Zvole nad Pernštejnom prináša najväčší prírodný zábavný areál v ČR. Neoddeliteľnou súčasťou westernového mestečka sú zvieratá, ktoré sa nachádzajú na každom kroku od stáda dobytku pasúceho sa na rozľahlých lúkach až po zvieratá účinkujúce v akčnom divadle a show. Ďalšou súčasťou je i novo zbudovaná Military & Off-Road zóna pre priaznivcov adrenalínu a vône benzínu. Už od roku 2008 je možné sa do westernového mestečka Šikluv mlýn dopraviť aj letecky. Pre majiteľov ultraľahkých lietadiel sú pripravené dve pristávacie dráhy. V areáli je aj pristávacia plocha "háčko" pre vrtuľník. V areáli mestečka sa pravidelne usporadúvajú prehliadky historických a vojenských vozidiel, súťaže o najkrajšie lietadlo a vyhliadkové lety vrtuľníkom.
Penzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - hotel má reštauráciuPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - hotel má vináreňPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - možnosť pripojenia na internetPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - k dispozícii letná terasaPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - k dispozícii kavareňPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - krytý bazén v hoteliPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - Izby s vlastnou toaletouPenzion Zvole nad Pernstejnem Depandance Colorado Grand - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: